SZKOLENIA PSÓW

Przekażemy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z Twoim psem.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

1 SPOTKANIE 100 PLN

Szkolenie indywidualne, to świetna opcja dla wszystkich zapracowanych właścicieli swoich czworonogów. Podczas spotkań indywidualnych pomożemy w nauce komend, rozwiązaniu problematycznych zachowań. Podpowiemy jak  budować prawidłową relację z psem, tak aby współpraca była przyjemna dla obu stron. Tempo i metody pracy dopasowujemy do twojego psa, a cała uwaga skupiona jest tylko na Was.  

Dla kogo: Dla właścicieli , którzy chcą  aktywnie spędzić czas ze swoim psem jednak z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. 

Ilość spotkań: Częstotliwość spotkań dopasowujemy do twoich możliwości czasowych. 

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna 

Czas trwania zajęć:  ok. 1 godzina

PSIE PRZEDSZKOLE

8 SPOTKAŃ 560 PLN

To cykl 8 spotkań przeznaczonych  dla najmłodszych psów – do 6 miesiąca. Podczas zajęć zwracamy szczególną uwagę na budowaniu prawidłowej relacji między szczeniakiem, a właścicielem. Uczymy jak wprowadzić szczeniaka w nasz świat oraz w jaki sposób prawidłowo go socjalizować.

Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach.

Program kursu obejmuje m.in. naukę podstawowych komend (siad, leżeć, „na miejsce”), skupienia uwagi na przewodniku, naukę rezygnacji, dużo pracy nad przywołaniem i motywacją, ćwiczenia rozwijające świadomości ciała.

Dla kogo: Zajęcia przeznaczone są dla psów między 2 a 6 miesiącem.

Ilość psów: max. 4 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: 8 (raz w tygodniu)

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna 


PODSTAWY POSŁUSZEŃSTWA

8 SPOTKAŃ 560 PLN

To cykl 8 spotkań  grupowych przeznaczonych  dla psów powyżej 6 miesiąca. W czasie szkolenia opiekunowie zdobędą niezbędną wiedzę na temat psiej komunikacji, nauczymy podstawowych komend z posłuszeństwa, skupimy się na skutecznym przywołaniu i prawidłowej zabawie ze swoim psem.

Program kursu obejmuje m.in. metody nagradzania psa, reakcji na imię, naukę podstawowy komend (siad, leżeć, zostań, równaj), ćwiczenia z przywołania, zabawy węchowe, zajęcia w warunkach miejskich

Dla kogo: dla opiekunów którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności  życia z psem 

Ilość psów: max. 4 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: 8 (raz w tygodniu)

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna 


POSŁUSZEŃSTWO DLA ZAAWANSOWANYCH

6 SPOTKAŃ 460 PLN

To cykl 6 spotkań  grupowych przeznaczonych  dla psów, które ukończyły psie przedszkole lub podstawy posłuszeństwa i chcą kontynuować naukę w gronie innych psiaków.

Program kursu obejmuje m.in. różnie metody nagradzania, doskonalenie umiejętności z zakresu posłuszeństwa, zostawanie na miejscu w trudniejszych warunkach, zmiany pozycji, praca przy odłożonej nagrodzie, wybrane sztuczki.

Dla kogo: Dla opiekunów psów dorosłych w każdym wieku oraz dla szczeniąt powyżej 6 miesiąca życia.

Ilość psów: max. 4 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: 6 (raz w tygodniu)

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna AGILITY OD PODSTAW

7 SPOTKAŃ 490 PLN

Agility to sport kynologiczny który uczy psa i opiekuna dobrej komunikacji, buduje motywację psa oraz jego pewność siebie. Jest świetną formą aktywności łączącą ruch z dobrą zabawą.

Kurs przeznaczony jest dla właścicieli, którzy chcą zacząć swoją przygodę z agility. 

Program kursu obejmuje:  podstawowe metody prowadzenia psa po torze (tzw. handling), poznanie przeszkód takich jak: stacjonaty, koło i tunele, naukę wysyłania psa do przodu, naukę pokonywanie prostych sekwencji toru

Dla kogo: Zajęcia przeznaczone są dla psów powyżej 7 miesiąca życia, które potrafią pracować w grupie innych psów bez smyczy.

Ilość psów: max. 3 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: 7 (raz w tygodniu)

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna


TRENINGI AGILITY

1 SPOTKANIE 70-100 PLN

To zajęcia przeznaczone dla osób które mają już opanowane podstawy tego sportu i chcą kontynuować naukę pod okiem trenera lub są po kursie „agility od podstaw”. Zajęcia mogą być prowadzone w formie indywidualnej lub grupowej, w której każdy z uczestników ma indywidualne wejścia, max 3 psy. 

Program zajęć  dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości danego zespołu. W trakcie spotkań uczestnicy poznają zaawansowane techniki pokonywania poszczególnych przeszkód, uczą się przeszkód strefowych oraz slalomu.  

Dla kogo: dla każdego kto ukończył kurs podstaw agility u nas lub w innej szkole. Dla osób które do tej pory trenowały samodzielnie i chcą podszlifować swoje umiejętności pod okiem trenera.

Ilość psów: w zajęciach grupowych mogą uczestniczyć max. 3 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: terminy i godziny poszczególnych treningów ogłaszane są na naszym facebooku lub w aktualnościach

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna NOSEWORK

5 SPOTKAŃ 380 PLN

To cykl 5 spotkań  grupowych dla wszystkich osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tym psim sportem. Nosework polega na szukaniu przez psa konkretnego zapachu oraz wskazania miejsca „próbki”. Szkolenie odbywa się w małych grupach, w której każdy z uczestników ma indywidualne sesje z trenerem.

Program zajęć  obejmuje m.in. wprowadzenie zapachu, budowanie dobrego startu i motywacji, prawidłowe prowadzenie psa, przeszukanie przedmiotów, wstęp do szukania pomieszczeń.  

Dla kogo: dla wszystkich którzy chcą spróbować noseworku ze swoim psem. 

Ilość psów: max. 3 zespoły psio-ludzkie

Ilość spotkań: 5 (raz w tygodniu)

Lokalizacja: plac szkoleniowy, Koty 42-690, ul. Leśna