Dlaczego PSIA poMOC?

Czy psy posiadają super moce? My wierzymy, że TAK!

Przypomnij sobie powitanie z twoim pupilem po ciężkim dniu w pracy, przeziębienie spędzone razem w jednym łóżku, czy wspólne wakacje. 

To właśnie TA moc, którą obdarza Cię Twój pies na co dzień. Poprawia Twój nastrój w pochmurny dzień, dotrzyma towarzystwa w samotny wieczór, zmniejsza twój stres.

Niestety gdy twój pies zachoruje, traci swoje supermoce. Potrzebuje wtedy pomocy, aby na powrót być twoim wesołym kompanem. 

Dlatego właśnie powstała psia pomoc – Mobilny gabinet rehabilitacji, który pomoże twojemu pupilowi.

Przywróćmy wspólnie MOC Twojemu Psu!

O MNIE

Z wykształcenia magister fizjoterapii (ukończyłam AWF we Wrocławiu), z pasji instruktor szkolenia psów, dogoterapeuta i zoofizjoterapeuta.

Jako instruktor od kilku lat mam przyjemność prowadzić zajęcia dla szczeniaków i ich świeżo upieczonych właścicieli. Pomagam opiekunom  zrozumieć swojego psa, podpowiadam w jaki sposób zapobiegać problemom z zachowaniem oraz uczę prawidłowej komunikacji. Dodatkowo prowadzę treningi sportowe z agility, podstaw treibballa oraz psiej motywacji.

Połączyłam swoją pasję z wykształceniem i tak stałam się zoofizjoterapeutą.  W rehabilitacji psów staram się wykorzystywać swoja wiedzę, którą przez lata zdobywałam w gabinetach rehabilitacyjnych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednią formę terapii tak, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i mieć pewność, że rehabilitacja zmierza w dobrym kierunku.

W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w warsztatach, seminariach i licznych konferencjach dotyczących metod szkolenia psów i rehabilitacji.uczę